Nasz Zespół

 Cieszę się, że chcesz nas bliżej poznać….

Magdalena Kamińska

„Od wielu lat wspieram liderów, wolontariuszy, misjonarzy poprzez warsztaty, indywidualne sesje, wykłady. Uczę praktycznych umiejętności prowadzenia rozmów duszpasterskich i uczniowskich. Od 2014 roku specjalizuję się w uczeniu przywództwa Servant Leadership, prowadząc inicjatywę Leaderstyle a obecnie również Center of Servant Leadership Poland – Big Call.  Od 2014 roku jestem Kierownikiem studiów podyplomowych w zakresie Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego. Jestem od kilkunastu lat certyfikowanym coachem, akredytowanym na profesjonalnym poziomie PCC ICF. Odkryłam co oznacza prawdziwe pasterstwo i słowa Jezusa: ” Paś owieczki moje”. Kocham, pasjonuję się i nieustannie uczę pasterstwa. A od 2021 roku zabieram liderów chrześcijańskich, duchownych na pionierskie wyjazdy do pierwotnego świata pasterzy, aby na tym przykładzie uczyć ich bycia Servant Liderem jak Pasterz. Moim powołaniem jest uczyć przywództwa w którym wpływ wynika z służby. Jako liderka, czuję się odpowiedzialna za kulturę przywództwa w naszym kraju.

WSPÓŁPRACUJEMY ZE WSPANIAŁYMI LUDŹMI

Karol Michalak – Servant Trener prowadzący Redyki

„Moją pasją jest trening liderów. Wielką satysfakcją jest dla mnie wzmacnianie zespołów, doprowadzanie ich do efektywności i zdrowia. Pracowałem przez te wszystkie lata zarówno dla Liderów Biznesu jak i Liderów Społecznych. Kilka lat temu kierując się potrzebą serca i osobistą misją, założyłem fundację Nikao, która wspiera młode talenty oraz osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Prowadzę jako pastor – Centrum Chrześcijańskie CCZ w Łodzi. Dużą częścią mojego życia jest więc rola Pasterza. Z nowoczesną edukacją jestem związany od kilkunastu lat. Przez ten czas rozwijałem setki zespołów w obszarze przywództwa i współpracy. Współpracowałem z międzynarodową organizacją gdzie rozwijałem ludzi i procesy jakościowe. Ponieważ kocham ludzi, to dla mnie naturalne połączenie. Inni mówią o mnie, że jestem „ludziolubem”, mam lekkość uczenia, poczucie humoru i wielkie pokłady kreatywności”

Hanna Tarnawska Leaderstyle

Hanna Tarnawska

„Moim pragnieniem jest, aby teraz i tutaj było lepiej. Między ludźmi. Więcej dobrych, rozwijających relacji, więcej zrozumienia, przebaczenia, miłości, rozumianej jako działanie, a nie czucie. Aby każdy człowiek obdarzony wielkim, osobistym potencjałem, mógł go w pełni realizować. Wiem, że umiem zachęcać; jestem uważnym słuchaczem. Coachem i mentorem. Staram się nie doradzać, tylko stawiać pytania. W głębi serca nie czuję się liderem, ale prawie zawsze nim się staję. Ktoś mnie do tego powołuje, lub sama podejmuję zadanie. Z poczucia odpowiedzialności”

Inni ludzie o nas:

 • Uczyłam się przy Tobie określenia swoich motywacji celów i ich przydatności dla mojego życia, zarządzania czasem i planowania go wg 'Warszawskich standardów’. Dziękuję, że wspierałaś mnie, bez oceniania z pełną akceptacją tego kim jestem i jak do tego punktu doszłam.
 • Dziękuję za towarzyszenie mi w ostatnich miesiącach, które są miesiącami wielkich zmian. Myślę, że w każdej sferze mojego życia
  byłam posilona twoim wsparciem. Czułam się wyjątkowo, gdy nie narzucałaś mi swoich rozwiązań, lecz szukałam odpowiedzi wewnątrz siebie, badając swoje serce. Pomogłaś mi wyznaczyć kierunek w którym chcę iść i zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze.
 • Nie często zatrzymywałam się nad sobą, aby dowiedzieć się, gdzie i jak chcę się poruszać. Nie rozumiałam, jak ważny dla mnie będzie kontakt z samą sobą, z własnymi pragnieniami, uświadomieniem ich sobie, przedkładaniem ich przed Bogiem. Teraz robię to regularnie. Najważniejsza jest świadomość, że On mnie prowadzi, uczy, koryguje i jestem Kochana w każdej sytuacji.
 • Chciałabym krótko podzielić się moim doświadczeniem z coachingu chrześcijańskiego w Państwa programie. Oczywiście, wiele można by tutaj opowiadać, bo przecież chodzi o sferę duchową, psychologiczną oraz społeczną. Zgłosiłam się do udziału w tym przedsięwzięciu, ponieważ zależało mi na tym, by się podbudować, podnieść po trudnej relacji, uwierzyć w siebie i swoje możliwości oraz uwierzyć w siebie i podjąć konkretne realne działania ku lepszej przyszłości. I to wszystko dzięki współpracy z Bogiem. Przyznam szczerze, że od poczatku zaczęłyśmy się dobrze dogadywać, zaufałam, że z jej pomocą mogę sobie pomóc i się rozwinąć.
 • Skupiłyśmy się na tym, by dostrzec moje dobre strony, zaplanować konkretne zadania, poznać zasoby, którymi dysponuję, odkryć to, co jeszcze gdzieś mnie blokuje przed działaniem i zmianą.
  Jako że jestem we wspólnocie, dzięki naszym spotkaniom bardzo chciałam na nowo tam się zaangażować, otworzyć na ludzi, co też udaje mi się obecnie realizować.
 • Podjęłyśmy próbę walki z moimi lękami, szukałam odwagi w działaniu, by się nie zamykać, by się zmobilizować do aktywności.
 • Zrozumiałam, że porażka to jest też moje prawo, naturalna kolej w życiu, że się po prostu zdarza. Nie da się obejść bez porażek w życiu, pytanie tylko, co z tym robię, czy daję sobie prawo do nich. I czy daję do tego prawo innym ludziom.
 • Dzięki tym spotkaniom zmobilizowałam się do lepszego wykonywania obowiązków w pracy, nauki angielskiego, Szkoły Biblijnej, powrotu do wspólnoty, wiary w siebie i pewności, wdzięczności Bogu za to, co daje, rozmów z psychologiem – po prostu każdego dnia walczę o siebie, z Bogiem.
  Spotkania wiele mi dały również, jeśli chodzi o tę społeczną sferę – mogłam się spotkać z drugim człowiekiem, porozmawiać, czego bardzo jestem też spragniona w tym trudnym czasie epidemii. Relacje są dla mnie bardzo ważne.
 • Bardzo przydatne warsztaty, które pomagają w budowaniu zespołu przywódczego kościoła. Prowadzące wykazują się bardzo dużą wiedzą, profesjonalizmem. Przygotowują bardzo starannie ćwiczenia. Warsztaty były dopasowane do naszych potrzeb, w praktyczny sposób przełożyły się na wzrost wzajemnych relacji, bliskości i otwartości w zespole. Zajęcia pomogły nam w sprecyzowaniu wizji i celów kościoła.
 • Magda i Hania prowadziły z nami zajęcia dotyczące budowania kościoła. Z wielkim wyczuciem i delikatnością umiały nadać kierunek oraz kształt naszej pracy. Atmosfera zachęty i inspirowania pozwalały, że odważnie mogliśmy podchodzić do tematów i wyzwań. Umiały dostosować tempo pracy. Widać i czuć było wielkie zaangażowanie oraz kompetencje.
 • Warsztaty pomogły mi zrozumieć i w praktyczny sposób zastosować wiedzę ze Słowa Bożego o budowaniu relacji w kościele  między liderami i członkami kościoła. Przybliżyły mi  istotne tematy, na które wcześniej nie zwracałem uwagi.
 • Warsztaty dotykały mojego ducha i moją duszę. Czułem Boże działanie , obecność Bożą. Namaszczenie. Zmieniły mój punkt patrzenia.

Warsztaty Leaderstyle

-krystalizują wizję i wartości kościoła

-pomagają budować relacje w zespole liderów

-uświadamiają liderom ich potencjał

Wskazówki, jakie otrzymaliśmy, w praktyczny sposób przekładają się na naszą pracę w kościele.

Polecam warsztaty dla każdego zespołu liderów, który myśli o wzroście przywództwa.