Nasz Zespół

 

Magdalena Kamińska Leaderstyle

 Cieszę się, że chcesz nas bliżej poznać….

Naszą pasją i sensem jest wspieranie Ludzi, w odważnym życiu, spójnym z ich przeznaczeniem,
poprzez które wywierają przemieniający wpływ na otaczający ich Świat.
 
 Nasze motto to: „Prowadź służąc innym”.
Oznacza ono, iż akcentujemy pozytywny wpływ człowieka, poprzez postawę Jego służby
dla innych Ludzi w społeczeństwie, kościołach, misjach, i innych inicjatywach.
 

A ja? Jestem i nadal będę  liderem.  Mam już 15 letnie doświadczenie w byciu ” na pierwszej linii frontu”. Moim wielkim pragnieniem i potrzebą jest podzielenie się tymi doświadczeniami z innymi ludźmi, którzy mają wpływ na jakość świata obok nas.

Uważam, że spotkałam się z większością problemów których doświadcza Lider. Osiągnęłam w pracy z zespołami efekty, które zachęcają mnie, aby dzielić się swoim sercem i doświadczeniem. Wiele niezwykłych osób, z którymi miałam szczęście współpracować jako lider, pełni dzisiaj role ekspertów, liderów w różnych organizacjach.

Ostatnio policzyłam, iż w moich bezpośrednich zespołach było kilkaset osób. Dla mnie to miliony cennych doświadczeń. Od 2006 roku jestem certyfikowanym coachem ICC i ICF.

Od 2014 roku jestem Kierownikiem jedynych w Polsce Studiów Podyplomowych w zakresie coachingu i mentoringu chrześcijańskiego. Od wielu lat wspieram innych poprzez warsztaty, sesje Jeden dla Jednego, wykłady.

Czuję się ekspertem w zakresie prowadzenia zespołów zorientowanych na realizację ich Misji.

Kieruję się w swoim życiu takimi wartościami jak: Misja Życia, Wiara, Prawda, Miłość, Charakter. Prywatnie jestem żoną, mamą nastolatka, a moją pasją jest muzyka i dalekie podróże z plecakiem.

 Magdalena Kamińska Założyciel Leaderstyle

 

NASZ ZESPÓŁ

Hanna Tarnawska Leaderstyle

Hanna Tarnawska Leaderstyle

 

 Moim pragnieniem jest, aby teraz i tutaj było lepiej. Między ludźmi. Więcej dobrych, rozwijających relacji, więcej zrozumienia, przebaczenia, miłości, rozumianej jako działanie, a nie czucie. Aby każdy człowiek obdarzony wielkim, osobistym potencjałem, mógł go w pełni realizować. Wiem, że umiem zachęcać; jestem uważnym słuchaczem. Coachem i mentorem. Staram się nie doradzać, tylko stawiać pytania.

W głębi serca nie czuję się liderem, ale prawie zawsze nim się staję. Ktoś mnie do tego powołuje, lub sama podejmuję zadanie. Z poczucia odpowiedzialności.

Czasami marzy mi się, aby być wreszcie „pasażerem” a nie „kierowcą”. Potem pojawiają się kolejne wyzwania i wtedy wiem, że odpocznę sobie w Niebie.

Kierowałam zespołem pracowników w firmie wydawniczej, od 20 lat prowadzę własną firmę ogrodniczą. Lubię piękne rzeczy, które obserwuję w otaczającym świecie. Zawsze mnie zadziwia to, że piękno jest tylko dodatkiem, jakby efektem ubocznym genialnego projektu Bożego…

 Hanna Tarnawska

Lider Leaderstyle

 

 

Inni o nas:

Bardzo przydatne warsztaty, które pomagają w budowaniu zespołu przywódczego kościoła.

Prowadzące wykazują się bardzo dużą wiedzą, profesjonalizmem. Przygotowują bardzo starannie ćwiczenia.

Warsztaty były dopasowane do naszych potrzeb, w praktyczny sposób przełożyły się na wzrost wzajemnych relacji, bliskości i otwartości w zespole. Zajęcia pomogły nam w sprecyzowaniu wizji i celów kościoła.

Polecam!!!

 

Magda i Hania prowadziły z nami zajęcia dotyczące budowania kościoła. Z wielkim wyczuciem i delikatnością umiały nadać kierunek oraz kształt naszej pracy.

Atmosfera zachęty i inspirowania pozwalały, że odważnie mogliśmy podchodzić do tematów i wyzwań. Umiały dostosować tempo pracy. Widać i czuć było wielkie zaangażowanie oraz kompetencje.

 

Warsztaty pomogły mi zrozumieć i w praktyczny sposób zastosować wiedzę ze Słowa Bożego o budowaniu relacji w kościele  między liderami i członkami kościoła.

Przybliżyły mi  istotne tematy, na które wcześniej nie zwracałem uwagi.

Warsztaty dotykały mojego ducha i moją duszę. Czułem Boże działanie , obecność Bożą. Namaszczenie. Zmieniły mój punkt patrzenia.

Zachęca mnie optymizm prowadzących, Magdy i Hani.

Dziękuję!

 

Warsztaty Leaderstyle

-krystalizują wizję i wartości kościoła

-pomagają budować relacje w zespole liderów

-uświadamiają liderom ich potencjał

Wskazówki, jakie otrzymaliśmy, w praktyczny sposób przekładają się na naszą pracę w kościele.

Polecam warsztaty dla każdego zespołu liderów, który myśli o wzroście przywództwa.